Інтернет-магазин

Загальні відомості про інтернет-магазин

Інтернет-магазин – це сучасний торговий канал, що дає можливість реалізовувати товари через інтернет.

Як по частині презентаційних можливостей, так і в тому, що стосується зручності роботи з товарним асортиментом – інтернет-магазин є повнофункціональним магазином, з тією лише різницею, що його “вітрина” розташована в інтернеті.

Сайт-магазин зазвичай має досить великий обсяг (кілька десятків сторінок) і складну структуру. Як правило, на ньому представлений каталог товарів з їх докладним описом, умовами поставки та цінами. Від інших сайтів, сайт “Інтернет-магазин” головним чином відрізняється програмними модулями, що дозволяють автоматизувати процес купівлі-продажу через інтернет.

Дизайн сайту-магазину може бути досить різноманітним і змінюватися в дуже широкому діапазоні – від вельми стриманого до вишуканого і витонченого.

Готове рішення

Хочете стати власником красивого і функціонального інтернет-магазину виконаного за всіма правилами і відповідно до всіх сучасних вимог?

Замовте нашу пакетну пропозицію “Інтернет-магазин”!

Пакетна пропозиція включає в себе:

Якщо наша пакетна пропозиція здасться Вам не достатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Вартість

Термін виконання

Інформація та матеріали, які будуть потрібні від Вас

Останні проекти