Сайт-візитка

Загальні відомості про сайт-візитку

Сайт-візитка – відмінний старт для початку будь-якої комерційної діяльності.

Призначення цього різновиду сайтів досить повно виражено в самій назві. Сайт-візитка – це електронний аналог традиційної паперової візитки.

Як правило, сайти подібного виду містять мінімум інформації про діяльність вашої компанії (товари які реалізуються, послуги які пропонуються, ін.) і максимум відомостей необхідних для контакту з вами – адреси, телефони, e-mail і т.д.

Структура сайту-візитки проста і зрозуміла – традиційно такий сайт складається з невеликої кількості сторінок (не більше 5) і не містить багаторівневі меню.

Графічний дизайн сайту-візитки може змінюватися в дуже широкому діапазоні від самого простого і нехитрого, до вельми складного, ексклюзивного, що включає в себе анімаційні елементи, флеш, авторську графіку, шрифти, що рідко використовуються – одним словом все те, що може підкреслити Ваш особистий стиль і Вашу індивідуальність.

Готове рішення

Хочете стати власником гарного і функціонального сайту-візитки виконаного за всіма правилами і відповідно до всіх сучасних вимог?

Замовте нашу пакетну пропозицію “Сайт-візитка”!

Пакетна пропозиція включає в себе:

Якщо наша пакетна пропозиція здасться Вам не достатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Вартість

Термін виконання

Інформація та матеріали, які будуть потрібні від Вас

Останні проекти