Розробка дизайну сайтів та редизайн

Професійно виконаний, гармонійний дизайн, допомагає користувачеві зорієнтуватися на сайті та справляє сприятливе враження про компанію.

Дизайн сайтів

Розробка дизайну сайту здійснюється на основі затвердженого технічного завдання, що містить вимоги до дизайну сайту, в якому, з уврахуванням усіх задач, визначається яким буде стиль дизайну: мінімалістичний, інформаційний, презентаційний, ділової, флеш- дизайн, стиль Веб 2.0, їх поєднання.

Дизайнери, з урахуванням фірмового стилю компанії і актуальних тенденцій WEB-дизайну, генерують ідеї, створюють оригінальну концепцію дизайну, відповідну поставленим перед сайтом завдань і виготовляють дизайн-макет майбутнього сайту.

Дизайн сайту покликаний підкреслювати індивідуальність компанії, підвищувати її впізнаваність і популярність, за якістю оформлення сайту користувач оцінює рівень компанії. Якісний дизайн відіграє важливу роль в залученні потенційних клієнтів.

Сучасний веб-дизайн неодмінно повинен володіти хорошим Usability, тобто сайт повинен бути зручним для користувача, а розташування навігаційних елементів на сайті – логічно, просто і зрозуміло.

Редизайн сайтів

Інтернет – “живе” серидовище, що динамічно змінюється. Безперервно змінюються підходи до дизайну, стандарти і технології, з’являються нові модні віяння. У сучасному світі, щоб бути успішним, підприємство в будь-якій сфері своєї діяльності має йти в ногу з часом, особливо це актуально для інформаційних технологій, де зміни відбуваються особливо швидко.

Тому, якщо дизайн сайту морально застарів, змінився фірмовий стиль, маркетингова політика, не влаштовує структура, або потрібні нові функціональні можливості, проводиться редизайн сайту.

Регулярна модернізація дає можливість підтримувати сайт в актуальному стані. Рекомендується проводити редизайн сайту раз в 2-3 роки.

Звичайно, кожен сайт має свої особливості і тому ці терміни досить умовні.
Редизайн допомагає освіжити інтерес відвідувачів до сайту і розширити аудиторію.

Редизайн сайту може в себе включати наступні роботи:

Дизайн сайту – унікальне графічне оформлення web-сайту яке допомагає користувачеві орієнтуватися на сторінці і знаходити потрібну інформацію.

Редизайн сайту – повна або часткова зміна графічного оформлення web-сайту, його наповнення, структури і функціональних можливостей.

Найменування Ціна
Створення макета дизайну для головної сторінки сайту
(Включає створення трьох макетів і внесення до 3 правок до вибраного макету).
від 2000 грн.
Створення макета дизайну для внутрішніх сторінок.
(Включає створення одного макета і внесення до 3 правок до макету).
від 1000 грн.
Вартість послуг “Апгрейд” і “Редизайн” визначається індивідуально, залежно від обсягу та складності робіт, які потрібно провести на сайті. від 100 грн.
Замовити дизайн сайту

Замовити дизайн сайту

Останні проекти