Захист сайту

Платформи, на яких ми працюємо, мають дуже високий ступінь безпеки, але додатковий захист ніколи не буває зайвим, він робить Ваш сайт практично невразливим для хакерських атак. Адже чим популярніший сайт, тим більше він наражається спробам злому. І краще задуматися про захист свого сайту на етапі розробки, а не після того як Ваш сайт вже зламали. Адже втрати при зломі в більшості випадків неможливо відновити. Загроза для інтернет-ресурсу йде не тільки від хакерів, але і від вірусів, що не менш небезпечні для сайтів. Адже для втрати сайту досить зараження програм в яких зберігаються паролі і адреси серверів.

Для безперебійної і стабільної роботи інтернет-ресурсу і Вашого спокою треба подбати про своєчасний захист. Ми стежимо за новими розробками компонентів захисту, щоб у Вас не виникло неприємних «сюрпризів» з Вашим сайтом.

Наша веб-студія пропонує наступний захист:

Плагін “AntiCopy” – цей плагін захищає інформацію на Вашому сайті. Використовується заборона на виділення тексту, збереження фото за допомогою скріншота і інших можливостей крадіжки контенту.

Компонент Firewall – цей ресурс бореться з хакерських впровадженням на Ваш сайт. Максимально захищає сайт від мережевих атак. Оповіщає адміністратора про вразливі місця сайту і спробах несанкціонованого впровадження на сайт, чим дає можливість оперативно виправити неполадки в захисті.

Захист адмін панелі:

Анти-підбір пароля – захищає від підбору пароля адмін панелі.

Вартість

Послуга Ціна
Плагін “AntiCopy” 600 грн.
Компонент “Firewall” 2000 грн.
Захист адміністративної панелі 1500 грн.
Анти-підбір пароля 1000 грн.
Замовити захист сайту

Замовити захист сайту

Останні проекти