SEO-просування сайтів

SEO для вас - це:

Для того, щоб сайт приносив прибуток, а не лежав на задвірках інтернет-простору, потенційні клієнти повинні його знаходити без особливих зусиль. Тобто, по ключових запитах в Вашій сфері діяльності Ваш сайт повинен бути на перших сторінках пошуковика (Google). Саме це завдання вирішує просування. Найбільш ефективне традиційне SEO-просування.

SEO-просування сайту – це ряд дій спрямовані на підняття його в ТОП-10 пошукових систем і отримання нових клієнтів і продажу товарів і послуг. На сьогодні це найбільш надійний метод розкручування сайту. Переважна більшість потенційних клієнтів переходять на сайти, які займають перші позиції в пошуковій видачі Google, тому для підвищення рентабельності бізнесу необхідна SEO-оптимізація сайту.

У просуванні ми використовуємо комплекс заходів спрямованих на активне зростання відвідуваності інтернет-ресурсу, підвищення його позицій в пошуковій системі, внаслідок чого Ваш сайт видається на перших позиціях Google по ключових запитах релевантним у Вашій сфері діяльності, а для залучення нової цільової аудиторії і поліпшення іміджу компанії і впізнаваність бренду проводимо комплексний інтернет-маркетинг.

Для просування сайту (росту позицій сайту) ми виконуємо ряд дій, таких як:

Фахівці нашої веб-студії щодня відстежують і проводять аналіз змін алгоритмів в роботі пошукових систем для ефективного просування. У просуванні нами використовуються тільки «білі» методи, для того, щоб сайти не потрапили під санкції пошукових систем. Також, щомісяця ми надаємо звіт про виконану роботу і поточних позиціях сайту і відвідуваності веб-ресурсу.

Якщо Вам потрібна якісна розкрутка Вашого сайту, то виконати всі необхідні роботи і досягти позитивного результату з мінімальними витратами, в розумні терміни допоможуть фахівці нашої веб-студії.

Вартість

Вартість просування від 5000 гривень в місяць. Підсумкова вартість залежить від кількості пошукових фраз, конкуренції в тематиці, типу і віку веб-ресурсу.

Для попереднього прорахунку вартості залиште заявку.

Залишити заявку

Заявка на прорахунок SEO

Ми підготуємо для вас кращу пропозицію щодо збільшення кількості клієнтів!

Останні проекти