Офіційний сайт

Загальні відомості про офіційний сайт

Офіційний сайт компанії (організації) – це представництво компанії в інтернеті, місце публікації всіх новин та повідомлень компанії, які вона хоче донести до громадськості.

Відмінною рисою такого сайту є його офіційний статус. Таким чином, відвідувач сайту може посилатися на інформацію, розміщену на такому сайті, як на достовірно відомий факт, що відображає суть того, що відбувається.

У порівнянні з сайтом візиткою – офіційний сайт має трохи більшу функціональність і обсяг (до 20-30 сторінок), більш складну структуру, містить більш детальну інформацію про товари і послуги, прайс-листи, форму пошуку по сайту, форму зворотного зв’язку і т. п.

Дизайн офіційного сайту більш стриманий, але, не дивлячись на це, наявність в глобальній мережі офіційного сайту, дає його власнику ряд конкурентних переваг.

Готове рішення

Хочете стати власником красивого і функціонального офіційного сайту виконаного за всіма правилами і відповідно до всіх сучасних вимог?

Замовте нашу пакетну пропозицію “Офіційний сайт”!

Пакетна пропозиція включає в себе:

Якщо наша пакетна пропозиція здасться Вам не достатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Вартість

Термін виконання

Інформація та матеріали, які будуть потрібні від Вас

Останні проекти