Розробка логотипу

Веб-студія «E.K. WebDesign» рада запропонувати Вам свої послуги з розробки логотипів! Ми добре робимо свою роботу, про це говорять вдячні клієнти, які обрали нашу студію для розробки логотипу.

Логотип – це емблема, в якій графічним способом закладена інформація про компанію. Завдання логотипу стати потужним знаряддям в боротьбі за увагу споживача, виділятися своєю оригінальністю і бути таким, що запам’ятовується. Тому професійний дизайн логотипу дуже важливий для будь-якої компанії.

Фахівці веб-студії «E.K. WebDesign» мають багаторічний досвід розробки логотипів для компаній різного виду бізнесу. Унікальне графічне зображення символу Вашої фірми, правильне поєднання колірної гами та шрифту на основі спільно розробленої стратегії вигідно виділить Вас на тлі конкурентів і сформує індивідуальний, легко впізнаваний образ торгової марки.

Завдяки нам Ваш бізнес вийде на новий, більш високий рівень розвитку. Ми подбаємо про те, щоб покупець серед безлічі аналогічних продуктів завжди звертав увагу на Ваш товар. Замовивши розробку логотипу в нашій студії Ви залишитеся задоволені якістю і термінами виконаної роботи. Вдалий логотип – запорука успішного розвитку бізнесу. Оскільки логотип є одним з основних елементів фірмового стилю, він повинен строго відповідати загальній концепції компанії, якщо Ви хочете вигідно відрізнятися від інших, тоді Вам варто замовити розробку логотипу в нашій студії.

Процес виготовлення логотипу починається після складання творчого завдання, де враховуються всі побажання клієнта, ми уважно і ретельно підходимо до цього процесу перед розробкою логотипу. Після цього дизайнер здійснює графічну розробку фірмового знака, визначає розташування елементів логотипу на площині і їх колірне рішення. Колірна гамма логотипу не повинна складатися більш ніж з 3-х кольорів, що поєднуються при чорно-білій роздруківці бланків для факсових відправлень або іншої корпоративної документації. Важливо, щоб логотип компанії можна було зобразити на різних матеріалах, щоб він виглядав без спотворень в будь-якому масштабі, не втрачаючи при цьому в якості і привабливості. Пропорції повинні бути збережені як на візитці, папці або кульковою ручці, так і на білборді. Саме для цього розробляється брендбук, який містить звід правил використання логотипу та фірмового стилю. Дизайн логотипу повинен викликати позитивні емоції, а всі його елементи гармонійно поєднуватися між собою.

Замовте розробку логотипу Вашої компанії вже зараз!

Ми завжди націлені на тривалу співпрацю і часто компанії замовили у нас розробку логотипу стають нашими постійними клієнтами!

Послуга Опис Ціна
Розробка логотипу Пропонується 2 варіанти на вибір.
Розробка займає 7 робочих днів.
1000 грн.
Замовити розробку логотипу

Замовити розробку логотипу

Розроблені нами логотипи:

Останні проекти