Лендінг пейдж

Загальні відомості про лендінг пейдж

Лендінг (посадкова сторінка або landing page) – це можливість показати відвідувачеві унікальну товарну пропозицію (УТП), опис компанії, сертифікати, дипломи, нагороди, відгуки клієнтів, контакти і легко здійснити замовлення за допомогою всього однієї сторінки.

Посадкова сторінка розробляється як основний або додатковий сайт компанії. Лендінги відмінно підходять для проведення рекламної кампанії на конкретний товар або послугу з унікальною (низькою) ціною і залучення на сайт цільової аудиторії з контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google AdWords), соціальних мереж або E-mail розсилок.

Завдяки розробленій маркетологами структурі і використання “тригерів”, які мають вплив на базові інстинкти людини, така посадкова сторінка спонукає відвідувача до скоєння цільового дії (оформлення заявки або дзвінка “тут і зараз”). Дозволяє підвищити конверсію відвідувачів і покупців щодо використання “класичного” сайту.

Готове рішення

Хочете стати власником красивого і функціонального лендінг пейдж виконаного за всіма правилами і відповідно до всіх сучасних вимог?

Замовте нашу пакетну пропозицію “Лендінг пейдж”!

Пакетна пропозиція включає в себе:

Якщо наша пакетна пропозиція здасться Вам не достатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Вартість

Термін виконання

Інформація та матеріали, які будуть потрібні від Вас

Останні проекти