Корпоративний сайт

Загальні відомості про корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це представництво компанії в інтернеті. Оптимальне рішення для всіх компаній, які хочуть стати лідерами у своїй сфері бізнесу. У сучасному світі в середньому, і особливо, у великому бізнесі, корпоративний сайт просто необхідний. Більшість компаній сьогодні активно використовують корпоративний сайт в роботі зі своїми клієнтами, партнерами і співробітниками.

Зовнішній вигляд корпоративного сайту, як правило, відповідає корпоративному стилю компанії. При створенні такого сайту використовуються фірмові кольори і шрифти. Часто при створенні дизайну сайту відштовхуються від логотипу компанії.

Структура сайту, найчастіше, досить складна, зі складнопереплетенною багаторівневою ієрархією, що логічно описує бізнес-процеси компанії. В обмеженому просторі сторінок сайту вміщаються: багаторівневі меню; тексти, які містять повну інформацію про компанію, продукцію і послуги, події в житті компанії; таблиці; форми пошуку; інформаційні блоки; різні компоненти і модулі. Також, сайт може бути інтегрований з внутрішніми інформаційними системами компанії на ньому можуть міститися корпоративні форуми і закриті розділи для тих чи інших груп користувачів – співробітників, дилерів, контрагентів тощо.

Хоча у різних компаній структури їх корпоративних сайтів можуть сильно відрізнятися – досвід показує, що в загальному вигляді, такі сайти включають в себе:

  1. інформацію про компанію (історію, новини, вакансії і т.д.);
  2. ділову і корисну інформацію (статті, огляди, поради, питання-відповіді, ін.);
  3. каталоги товарів, послуг, їх описи, ін.;
  4. прайс-листи;
  5. розділ для клієнтів, партнерів, відвідувачів;
  6. закриту частину для різних груп співробітників (персональні розділи, особисті кабінети);
  7. контактні дані та форму зворотного зв’язку.

Обсяг сайту може становити сотні сторінок. Завдяки великому інформаційному змісту корпоративних сайтів, вони цікаві не тільки відвідувачам, але і пошуковим системам, які останнім часом все більшого значення приділяють контенту.

Готове рішення

Хочете стати власником красивого і функціонального корпоративного сайту виконаного за всіма правилами і відповідно до всіх сучасних вимог?

Замовте нашу пакетну пропозицію “Корпоративний сайт”!

Пакетна пропозиція включає в себе:

Якщо наша пакетна пропозиція здасться Вам не достатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Вартість

Термін виконання

Інформація та матеріали, які будуть потрібні від Вас

Останні проекти